Müslüm 2018 1080p Yerli Film izle - Son HD Film Cehennemi | Son HD Film Cehennemi
Sitemizde şuan toplam 391 film bulunmaktadır.
Film internet hızınıza bağlı olarak 5 dakika içinde açılacaktır.

Müslüm 2018 1080p Yerli Film izle

0
( HD Kalite )


Bir adet olumlu yorum yaptıktan sonra sayfayı yenileyiniz. Böylece player devreye girecektir.
müslüm filmini izle 2018

FILM BILGILERI 3 ay önce eklendi
Müslüm 2018 1080p Yerli Film izle

Müslüm izle, Müslüm filmi izle, Müslüm Gürses Filmi,Müslüm filmi izle tek part, Müslüm filmi ful izle, müslüm filmi full izle filmgoo, Müslüm Filmi Hangi Kanalda, Hayranlarının yoğun istekleri göz önünde bulundurularak çekimleri bitiren müslüm bir yaşam öykü filmidir. Jiletli konserlerin vazgeçilmezi olan baba müslüm gürses in hayat hikayesinden sinemaya uyarlanmıştır.

Türkiye’nin ehemmiyetli sanatçılarından biri olan Müslüm Gürses Akbaş’ın hayatını anlatan Müslüm 2018 seneninde sinema severlerin hizmetine sunulmak üzere piyasaya sürüldü. Müslüm Gürses’in çocukluğundan ölümüne kadar olan hayatını anlatan film bir yaşam öykü filmidir.

Müslüm fukara bir ailenin en büyük çocuğudur. Babası da içki içen ve evine bakmayan biri olunca Müslüm’ün omuzlarına daha küçük yaşta çok büyük bir mesuliyet biner. Annesini saraylarda yaşatma hayali ile yanıp tutuşan Müslüm çok da güzel bir sese sahiptir.

Bir gün babasından kaçarken müzik okuluna girer. Burada saz öğrenmeye çalışır ve öğrenir de. Babasının, annesini ve küçük kız kardeşini öldürmesinden sonra da İstanbul’a gelir ve milyonların babası olur.

Tür: 2018 Filmleri, Aile, Yerli Film

Yapım: 2018

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Can Ulkay

Oyuncular: Ayça Bingöl, Erkan Can, Timuçin Esen, Zerrin Tekindor

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

 

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.